Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Víkend sněženek 2024

Zveme Vás do kolekcí BÚ AVČR v průhonickém parku. Provázení po sortimentu jarních cibulovin bude začínat v 10 hod. u turniketu na konci ulice Dobřejovická. Více informací naleznete zde.

Den vinice v Karlštejně „ZIMA – Řez révy vinné“

Vinice Vrše I Karlštejn Viniční trať Vrše I, Karlštejn, Česká republika

Výzkumná stanice vinařská Karlštejn, zve laickou veřejnost a milovníky révy vinné na workshop – praktické cvičení dne 15. a 16.3.2024, 10-12 hod. Rezervace nutná. Pozvánka ke stažení zde

Panelová výstava Genetické zdroje: klíč k zemědělské rozmanitosti

Průhonická botanická zahrada Průhonice, Česká republika

Panelová výstava v rozariu Průhonické botanické zahrady o rostlinách, zvířatech, mikroorganismech a vlastnostech, které čekají na svoji příležitost. Výstava stručně představuje téma zemědělské rozmanitosti, jejího významu pro lidstvo i způsoby, … Pokračovat ve čtení "Panelová výstava Genetické zdroje: klíč k zemědělské rozmanitosti"

Bylinkový den 20.4.2024

Národní zemědělské muzeum Praha Kostelní 44, Praha 7, Česká republika

Zveme všechny milovníky bylinek na voňavý Bylinkový den do Národního zemědělského muzea v Praze, kde můžete vyslechnout i přednášky účastníků Národního programu rostlin. Jedlé květy léčivek doc.Ing. Jarmila Neugebauerová, Ph.D. … Pokračovat ve čtení "Bylinkový den 20.4.2024"

Den Fasinace rostlinami 2024 ve VÚRV

Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i. Drnovská 507, Praha 6, Česká republika

Zveme Vás na Den fascinace rostlinami ve VÚRV, kde bude návštěvníkům představena i genová banka, kde jsou dlouhodobě uchovávána semena rostlin, patřících do Národního programu rostlin a agrobiodiverzity.