Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Ovocnářské dny 2024

VŠÚO Holovousy Holovousy 129, Hořice, Česká republika

Výzkumný a šlechtitelský ovocnářský ústav Holovousy a Ovocnářská Unie ČR zvou na 66.ročník ovocnářských dnů v Hradci Králové, které se konají ve dnech 16-17.1.2024. Pozvánku naleznete zde.

Makový workshop na zámku Bruntál

zámek Bruntál Zámecké nám. 1/7, Bruntál, Česká republika

Dne 27.1.2024 se koná na zámku Bruntál akce Makový workshop, kde mimo jiné uslyšíte přednášku kurátorky kolekce máku Ing. Andreu Rychlou z OSEVA Opava. Podrobnosti k akci naleznete zde.

Víkend sněženek 2024

Zveme Vás do kolekcí BÚ AVČR v průhonickém parku. Provázení po sortimentu jarních cibulovin bude začínat v 10 hod. u turniketu na konci ulice Dobřejovická. Více informací naleznete zde.

Den vinice v Karlštejně „ZIMA – Řez révy vinné“

Vinice Vrše I Karlštejn Viniční trať Vrše I, Karlštejn, Česká republika

Výzkumná stanice vinařská Karlštejn, zve laickou veřejnost a milovníky révy vinné na workshop – praktické cvičení dne 15. a 16.3.2024, 10-12 hod. Rezervace nutná. Pozvánka ke stažení zde

Panelová výstava Genetické zdroje: klíč k zemědělské rozmanitosti

Průhonická botanická zahrada Průhonice, Česká republika

Panelová výstava v rozariu Průhonické botanické zahrady o rostlinách, zvířatech, mikroorganismech a vlastnostech, které čekají na svoji příležitost. Výstava stručně představuje téma zemědělské rozmanitosti, jejího významu pro lidstvo i způsoby, … Pokračovat ve čtení "Panelová výstava Genetické zdroje: klíč k zemědělské rozmanitosti"